بلیت بدون قرار قبلی در سینماهای سراسر کشور نیمه‌بها شد

  • تاریخ انتشار: 1401/03/21

به مناسبت میلاد امام رضا(ع) در روز شنبه، ۲۱ خردادماه تمامسینماهای کشور بلیت فیلم بدون قرار قبلی را به صورت نیمه بها به فروش می‌رسانند.

کارگردان فیلم بدون قرار قبلی در افتتاحیه این فیلم که امروز، ۲۰ خردادماه در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار شد، اظهار کرد: افتخار می‌کنم که توانستم در شهر خود فیلم بسازم و می‌دانم که بسیاری از همکارانم نیز علاقه دارند که در شهرهای خود فیلم بسازند و تصویری از شهر خود را به مردم ارائه دهند.

وی با بیان اینکه برای ساخت فیلم قرار قبلی تجربه خیلی ویژه‌ای را در روزهای خیلی سخت کسب کردیم‌، افزود: در خراسان تقریبا نشانی از ریا و دورویی نمی‌بینیم و به این افتخار می‌کنیم‌. یکی از چیزهایی که احتیاج نیست بگوییم اما در دل ماست، علاقه و عشق ما به ایران و حضرت رضا(ع) است‌. بسیار خوشحالم که در شب میلاد این حضرت در مشهد افتتاحیه فیلم بدون قرار قبلی برگزار می‌شود.

شعیبی عنوان کرد: از جامعه اوتیسم تشکر ویژه دارم که در هنگام تولید فیلم، پس از آن و در حال حاضر در کنار ما حضور داشتند و امیدواریم‌ که بتوانیم ما نیز بتوانیم در کنار جامعه اوتیسم باشیم.

کارگردان فیلم بدون قرار قبلی اعلام کرد: به مناسبت میلاد امام رضا(ع) در روز شنبه، ۲۱ خردادماه تمام سینماهای کشور بلیت فیلم بدون قرار قبلی را به صورت نیمه بها به فروش می‌رسانند.

در افتتاحیه بدون قرار قبلی که در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار شد، محسن برمهانی معاون سازمان صداوسیما، عباس جمشیدی‌فر، حامد بهداد، محمد فیلی و جواد خواجوی، بازیگر، عبدالجبار کاکایی، شاعر و ترانه‌سرا، انسیه شاه حسینی، کارگردان، امیررضا خادم، پیشکسوت کشتی، حسن روح‌الامین، نقاش، سعید خانی، مدیر خانه فیلم و محمود رضوی، تهیه‌کننده سینما حضور داشتند.


برچسب ها: