قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت «گیشه ۷» هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط «گیشه ۷» به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آن است. توجه داشته باشید که خرید آنلاین نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین «گیشه ۷» از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های «گیشه ۷» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های «گیشه ۷» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات «گیشه ۷» اقدام کند.
همچنین از آنجا که وب سایت «گیشه ۷» یک وب‌سایت فروش آنلاین بلیت است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات «گیشه ۷» استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که «گیشه ۷» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد «گیشه ۷» برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه «گیشه ۷» را در پروفایل خود لغو کنند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان «گیشه ۷»، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام «گیشه ۷» است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

«گیشه ۷» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. «گیشه ۷» متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت «گیشه ۷»، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. در صورت استفاده از هر یک از خدمات «گیشه ۷»، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی gisheh7.com است.

ثبت و پردازش خرید

 • «گیشه ۷» به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
 • کلیه خرید‏های ثبت شده در سایت «گیشه ۷» به وسیله ارسال کد پیگیری از طریق پیام کوتاه و ایمیل، مورد پردازش قرار می‏‌گیرند. با وجود این، در صورتی که ظرفیت خالی در «گیشه ۷» به پایان برسد و یا برنامه به دلیل مشکلات احتمالی لغو گردد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق لغو کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای «گیشه ۷» محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای خرید انجام شده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 • سیستم پرداخت از طریق درگاه بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین «گیشه ۷» مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود و در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی، مبلغ پرداخت شده طی حداکثر ۷۲ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • «گیشه ۷» مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ثبت خرید جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه خرید‏های ثبت شده قبل از توقف، پردازش می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی بدون اطلاع قبلی، برای «گیشه ۷» محفوظ است.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی خدمات موجود در سایت «گیشه ۷»، حق بلا اثر نمودن خرید انجام شده توسط مشتری، برای «گیشه ۷» محفوظ است. «گیشه ۷» در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت «گیشه ۷» می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 • کاربران باید هنگام خرید مورد نظر خود، اطلاعات را صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج نام، ایمیل و شماره تماس‌ همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، «گیشه ۷» جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت خرید می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
 • با توجه به ثبت سیستمی خرید، به هیچ عنوان امکان تغییر مشخصات وجود ندارد.
 • پس از پرداخت آنلاین وجه، محل صندلی خود را انتخاب نمایید. در غیر اینصورت «گیشه ۷» مسئولیتی در قبال بلیت شما نخواهد داشت.
 • درهنگام انتخاب صندلی نمیتوانید صندلی تک بیندازید.
 • فیلم در صورتی اکران میشود که حداقل ۵ بلیت فروش رفته باشد.
 • برای دریافت بلیت خود ۱۵ دقیقه قبل از شروع سانس به کیوسک های چاپ بلیت اینترنتی مراجعه فرمایید.

شرایط بازگشت خرید

کلیه خریدهای انجام شده مشمول بازگشت و یا تعویض نمی‌باشند.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در «گیشه ۷»، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید می‌باشد. بدیهی است بخش نظرات «گیشه ۷» با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. «گیشه ۷» در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی «گیشه ۷» درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

 • فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
 • نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های برنامه در تجربه‌ی شخصی باشد. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
 • تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
 • یس کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از «گیشه ۷» را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
 • توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از باز نشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن جدا خودداری کنید.

محتوا

«گیشه ۷» به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده و پخش فیلم استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است «گیشه ۷» تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

سیاست قیمت گذاری

قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.

شرایط فورس ماژور

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، «گیشه ۷» هیچ گونه مسئولیتی ندارد.